فوايد نمک در نظافت واقعا شگفت انگيز است. نمک ارزان است و من ترجيح ميدهم پولم را ذخيره کنم و اين چيزي بود که من فهميدم: نمک به عنوان عامل موثر کار مي کند. نمک به عنوان يک کاتاليزور براي ساير مواد تشکيل دهنده مانند سرکه سفيد عمل مي کند تا قدرت تميز کردن و ضدعفوني کردن را افزايش دهد و اين براي نظافت منزل عالي است.

فوايد نمک براي شستشو

براي شستشو يک اسفنج نرم ساده را برداريد، مقدار زيادي نمک، جوش شيرين و مايع ظرفشويي را مخلوط کرده و روي آن بپاشيد و از آن براي تميز کردن لوازم خانگي، چيني و غيره استفاده کنيد.

سينک ظرفشويي را تميز کنيد. آب داغ و نمک را مخلوط کرده و به طور منظم هر از گاهي روي سينک ظرفشويي بريزيد تا از چرب شدن آن جلوگيري کنيد.

از نمک و روغن گياهي براي از بين بردن لکه هاي سفيد ناشي از نوشيدني و قراردادن ظروف گرم بر روي ميزهاي چوبي استفاده کنيد.

يکي از فوايد نمک که بسيار جالب است، تميز کردن ظروف چرب مي باشد. ظروف آهني ميتوانند با کمي نمک و دستمال کاغذي کاملا تميز شوند.

فنجان هاي لک دار را تميز کنيد. مقداري نمک و مايع ظرفشويي را مخلوط کرده و با يک دستمال ابري لکه هاي ناشي از چاي و قهوه را پاک کنيد.

يخچال ها را تميز کنيد. ترکيبي از نمک و جوش شيرين و آب را مي توان براي از بين بردن و ضدعفوني کردن داخل يخچال خود استفاده کرد. اين يک راه عالي براي محفوظ نگه داشتن مواد غذايي از مواد شيميايي است.

ادامه مطلب:

فوايد نمک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

radiomusic1.parsablog.com مرد بازار دهکده ی متن گیسوی در هم سخت افزار جدید سنگ شناسان Kenyan پلی وان آژانس مسافرتی