لباسشويي - بوي ماشين لباسشويي - بوي ماشين لباسشويي و نحوه از بين بردن آن

بوي ماشين لباسشويي و نحوه از بين بردن آن. برخي از ما ممکن است اين تجربه را داشته باشيم. هنگامي که شستشو انجام مي دهم بويي مانند گوگرد از آن استشمام ميشود. در حال حاضر، از لباس هاي من، ملافه ها و حوله ها بوي بد نمي آيد، اما نزديک ماشين لباسشويي بويي مثل بوي نم و رطوبت عمق غار را دارد. در اين مقاله از سري مقاله هاي نکات و ترفند نظافت کار ، روشي براي از بين بردن بوي بد ماشين لباسشويي برايتان آماده کرده ايم.

بنابراين، من جستجو کردم و اين بهترين توضيح است که پيدا کردم:

بوي گوگرد (مانند بوي تخم مرغ فاسد شده) که در واقع گاز سولفيد هيدروژن است. گاز سولفيد هيدروژن يک محصول طبيعي فسفات است و در يک محيط مسي بيشتر به دليل تجزيه در سيستم گنداب يا فاضلاب مي باشد. هنگامي که ماشين لباسشويي خود را در چرخه چرخش قرار داده ايد احتمال دارد که تمام آب از بين نرفته و شروع به ساخت باکتري ها کرده و سولفيد هيدروژن توليد کند.

خب، بنابراين تمام آب تخليه نمي شود، در نتيجه رشد باکتري ها بيشتر مي شود. من نمي خواهم يک ماشين لباسشويي جديد بخرم. زيرا بايد تا آنجا که ممکن است از هزينه هاي اضافي و زياد جلوگيري کنم و تا جايي که ميتوانم مشکل را بسيار ارزان تر حل کنم. اين کاريست که براي نظافت منزل نيز انجام مي دهم تا نتيجه بصرفه تر و با بازده بيشتر باشد.

نکته کليدي انجم اين کار را ارزان ميکند و چه باور کنيد چه نکنيد ارزان ترين راه براي انجام اين کار روش سازگار با محيط زيست مي باشد.

همه آن چيزي که مورد نياز من بود چند چيز بود و نکته جالب اين است که من قبلا آنها را داشته ام، اما اگر شما آنها را نداريد پيدا کردنش راحت است.

سرکه سفيد مقطر – مي تواند تقريبا در هر فروشگاه مواد غذايي يافت شود.

جوش شيرين – موجود در هر فروشگاه مواد غذايي.

يک فنجان براي اندازه گيري – مطمئنم همه در خانه خود حداقل يک فنجان داريم.

ادامه مطلب:

بوي ماشين لباسشويي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متخصص زنان با چوب بهینه سازی سایت برای گوگل و موتورهای جستجو خرید و فروش و رهن و اجاره کتابخوار خرید فالوور اینستاگرام , خرید ویو اینستاگرام , پنل اینستاگرام آسمان همیشه ابری نیست دانلود وردپرس مبلمان سینمایی و مبلمان اداری نیک نگاران